Kurumsal

  • Kızılay Rent A Car


MİSYONUMUZ

A kalite Hizmet için Cem Finans Rent A Car... Müşterilerinin kısa ve uzun dönemli araç kiralama ihtiyaçlarını hizmet avantajları, Ankara genelinde karşılayan çalışanları ile Rent a Car firmamız, iş ortakları ve toplum için değer oluşturarak sürekli gelişen kurumsal ve güvenilir bir araç kiralama hizmet şirketidir.


VİZYONUMUZ

2 yılı aşkın tecrübesi ile, lüx ve güvenli araç filosuyla konfor anlayışınıza yeni bir boyut kazandıran Cem Finans Rent A Car Araç kiralama ihtiyaçlarınız anında size bir telefon kadar yakın. Kaliteden ödün vermeden yola çıkan firmamız, güler yüzlü çalışanları ile müşterilerine güvenli, rahat ve ekonomik Araç kiralama hizmet vermeyi ilke olarak benimsemiştir.

Kızılay Araba Kiralama

Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini ilke edinen Cem Finans Rent A Car Oto Kiralama, araç kiralama hizmeti vermek amacıyla 2013 yılında Ankara'da faaliyete başlamıştıir. Kızılay merkezli firmamız Ankara geneline hizmet verebilmektedir.

Geniş araç filomuzla istediginiz özelliklerde konforlu, temiz, bakımlı araçlarımız ile siz değerli müşterilerimizi memnun etmek hedefimizdir.En uygun fiyata en iyi hizmet anlayışına sahip Cem Finans Oto Kiralama teknolojideki ve sektöründeki gelişmeleri sizlere sunmakta gecikmeyen yapısı, filosunun yeniliği ve çesitliliği, kalitesi ve güvenilirligiyle sürekli kendini yenileyen bir firma olarak siz değerli misafirlerimize hizmet vermekten her zaman mutluluk duyacaktır.

Uzman ve tecrubeli kadrosuyla, yerli ve yabancı müşterilerine makul fiyat ve yeni araç filosuyla sorunsuz otomobil kiralamanın avantajlarını sunmaktadır. Çağımızın gereği bizi daha çok araba kullanmaya, daha çevik ve atılgan olmaya zorluyor. Bazı gerekler nedeni ile araba ihtiyacı doğduğunda formalitesi az zamanında teslim araçlara ihtiyaç duyuyoruz.

Bu tür araç temininde Cem Finans Rent a Car birikmiş iş tecrübesi ile size profesyonel iş yaşamınızda gereken bütün donanım ve yardımları sunuyor. Cem Finans Rent a Car sizlere Araç kiralama da ihtiyaç duydu?unuz her türlü araç kiralama hizmetini sağlamaktadır. Binek Araç Kiralama, lüks otomobil kiralama,minibüs kiralama, otobüs kiralama, jeep kiralama, vb. her türlü aracı en uygun şartlarla kiralayabilirsiniz.

Araç Kiralama süresine göre değişen sabit uygun fiyat avantajına sahip olacaksınız.

Yukarı Çık